Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина Saeco Aulika Focus (Оренда)

Виробник: Saeco
Модель: RL0361-R
Аренда
1 250.00грн.
Є в наявності
ПРОДУКТИВНІСТЬСаеко Ауліка Фокус - це автоматична кавоварка premium-класу. Модель здатна справиться навіть з великими навантаженнями і відмінно підійде для використання у великому офісі, кафе, ресторані або на виробництві. Пристрій відрізняється високою продуктивністю, завдяки можливому підключенню ...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Саеко Ауліка Фокус - це автоматична кавоварка premium-класу. Модель здатна справиться навіть з великими навантаженнями і відмінно підійде для використання у великому офісі, кафе, ресторані або на виробництві. Пристрій відрізняється високою продуктивністю, завдяки можливому підключенню до водопроводу і великим обсягом резервуара для води і зерен. Кофемашина готує якісні кавові напої, такі як американо, еспресо, ристретто, капучино і латте ,.

ДИЗАЙН
Дизайн кавомашини буде доречний і відмінно підійде під сучасний інтер'єр закладу або офісу.

УПРАВЛІННЯ
Пристроєм легко управляти завдяки доступному і функціональному інтерфейсу. Пристрій має символьний русифікований дисплей, функціональність якого робить обслуговування кавомашини комфортним для працівників.

ЛАТТЕ І КАПУЧИНО
Нова функція One Touch Milk дозволить готувати улюблені кавові напої на основі молока натисканням всього однієї кнопки. Капучинатор пристрою знаходиться біля диспенсера. Це дозволяє не переставляти чашку і робить приготування капучино зручнішим!

ПРИГОТУВАННЯ ДВОХ ЧАШОК
Функція приготування двох чашок одночасно приготує дві порції за одне заварювання. Ця функція дозволить пригостити другий чашкою кави друга або знайомого :)

КАВОМОЛКА
Великої уваги заслуговує поліпшена кавомолка кавомашини. Діаметр жорен у даній моделі більше, в порівнянні з іншими моделями Саеко. Виробник так само поліпшив форму поверхні жорен і зменшив швидкість їх обертання. Це робить роботу кавомолки менш гучною і захищає від перегріву зерна. Кавомолка так само має спеціальну систему адаптації з кавовими зернами під назвою SAS. Система гарантує стабільність помелу зерен, незважаючи на їх сорт і вологість середовища.

Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.