Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина SAECO Vienna Plus (Вживані

Виробник: Saeco
Модель: RL0246-01
Аренда
500.00грн.
Є в наявності
Saeco International Group SpA – італійський виробник професійного та вендингового обладнання – припинив виробництво кавомашини Vienna Plus. Рішення про закриття Saeco Vienna Plus, а також її аналогів Spidem Villa та Spidem Trevi Chiara, було ухвалено в середині серпня 2014 року, а у вересні з конвеє...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

Saeco International Group SpA – італійський виробник професійного та вендингового обладнання – припинив виробництво кавомашини Vienna Plus.

Рішення про закриття Saeco Vienna Plus, а також її аналогів Spidem Villa та Spidem Trevi Chiara, було ухвалено в середині серпня 2014 року, а у вересні з конвеєра зійшла остання партія кофемашин цієї модифікації.

Лінійка кофемашин Vienna plus, як і багато моделей марки Saeco, заслужила визнання професіоналів завдяки поєднанню якості та простоти у використанні. Кавомашини вироблялися досить тривалий період. Однак, у зв'язку із запровадженням нових європейських стандартів, до виробників побутової техніки стали висуватися вищі вимоги, зокрема щодо економії електроенергії.

На зміну Saeco Vienna plus, Spidem Villa та Spidem Trevi Chiara прийдуть інші, більш сучасні та не менш якісні моделі Saeco, анонс яких запланований компанією на літо 2015 року.

Незважаючи на припинення випуску даної лінійки кофемашин, постачання запасних частин в Україну для цих моделей буде продовжено. Ряд моделей все ще продається зі складів у новому стані, а також вживані кавоварки через сервіс-центр. Ці моделі стали безумовним лідером з обладнання дрібних точок продажу (гастрономи, кіоски, корнери) та невеликих (до 10 осіб) офісів. Прості, невибагливі та надійні, вони пропрацюють ще багато років.

Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.