Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кава в зернах Арабіка Колумбія Ексельсо Sergio Richi ™

100% Арабика
600.00грн.
10 або більше: 550.00грн.
Є в наявності
Угандійська кава - смак дикої африканської природи. А чи знали Ви, що саме африканська країна Уганда вважається батьківщиною робусти? Крім цього, саме Уганді по праву належить друге місце серед усіх африканських країн, які спеціалізуються на вирощуванні і експортуванні кави. Незважаючи на те, щ...

Угандійська кава - смак дикої африканської природи. А чи знали Ви, що саме африканська країна Уганда вважається батьківщиною робусти? Крім цього, саме Уганді по праву належить друге місце серед усіх африканських країн, які спеціалізуються на вирощуванні і експортуванні кави. Незважаючи на те, що ця африканська екваторіальна країна володіє:

  • скромними розмірами,
  • незручним з точки зору транспортування вантажів становищем,
  • екваторіальним кліматом,
  • і частими громадянськими війнами

вона все ж змогла знайти світове визнання саме завдяки вирощуванню такого продукту, як кава. Натуральна кава в зернах прямо з Уганди. Кава в зернах Арабіка Уганда Вугар (Уганда Wugar), яку можна придбати у нас - це особливий моносорт кави з самого серця Африканського континенту. Він дуже популярний серед кавових гурманів завдяки своєму насиченому, міцному і глибокому смаку. Цей сорт кави вирощують на вулканічному грунті в східній частині Уганди, що межує з Кенією. Плантації, на яких дозріває популярний у всьому світі сорт, розташувалися на висоті починаючи від 1300 і закінчуючи 2000 метрів над рівнем моря. Як правило, його намагаються вирощувати в тіні від зростаючих поблизу бананових дерев, завдяки чому самі ягоди отримують необхідний захист від палючого там Сонця. Чим так унікальна Угандійська Арабіка? Це особливий сорт кави, що славиться своїми смаковими якостями, а також божественному букету ароматів. Митий спосіб обробки кавових ягід дозволяє арабіці Уганда Вуар мати чистий і в той самий час збалансований смак, який чудово поєднав у собі ароматний смак лісових горіхів зі стиглими фруктами. Крім цього, арабіку цінують за її чудовий оксамитовий смак з:

  • пікантною легкою кислинкою;
  • нотками молочного шоколаду;
  • насиченим фруктовим ароматом, що притаманний тільки африканській каві.

Кава Уганда Вуар прекрасно підходить для приготування в:

  • турках;
  • гейзерних кавоварках;
  • кавоварках.

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.