Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавомашина DeLonghi ECAM 23.450 B (Б/В)

10 000.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Зручне керування, бездоганно СТИЛЬ Кавомашина DeLonghi ECAM 25.452 B - це просто кнопкове керування, стильний двостулковий дисплей. Завдяки йому ви знатимете все про приготування вашого напою. Система «Автокапучино» – можливість приготувати розкішний напій із вишуканою пінкою. Одноразово кавоварка м...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Зручне керування, бездоганно СТИЛЬ
Кавомашина DeLonghi ECAM 25.452 B - це просто кнопкове керування, стильний двостулковий дисплей. Завдяки йому ви знатимете все про приготування вашого напою. Система «Автокапучино» – можливість приготувати розкішний напій із вишуканою пінкою. Одноразово кавоварка може дати вам дві чашки кави. Чорний корпус, якісні красиві деталі, безліч функцій – ви залишитеся задоволені цим приладом!
КРАЩІ ПЕРЕВАГИ
Така кавоварка включатиметься і вимикатиметься в той час, на який ви її запрограмуєте. Вам підвладні смаки багатьох кавових напоїв: латте, еспресо, латте-макіято, лунго. Ви можете регулювати рівень міцності напою, кількість води в чашці. Кавомашина ECAM 25.452.B - ціна будь-яких кавових примх та бажань. Пристрій має вбудовану кавомолку, тому ви можете використовувати ароматні кавові зерна.
СУТЬ - У ДЕТАЛЯХ
Кава буде налита в підігріті чашки. Ви зможете насолодитися чудовими ароматом та смаком. Кожна деталь цієї кавоварки розроблена так, щоб користуватися нею можна було безтурботно-легко. Знімний піддон для крапель - запорука того, що стіл, на якому розміщується ваше чудо кави, залишиться чистим. Один натиск на кнопку Clean - машина самостійно очистить капучинатор. Крім того, вона подасть вам сигнал, коли це буде необхідно зробити. Повідомить вона і про те, що у кавомолці закінчилися зерна. Фільтр для води, програма видалення накипу - і вміст вашої чашки, і сама кавоварка завжди будуть чистими. Ця модель заощаджує електроенергію, якщо ви довго не використовуєте прилад, він переходить у режим очікування, а потім вимикається. Придбати DeLonghi ECAM 25.452 B - забезпечити насолоду кави. Усі найкращі досягнення у розробці кофемашин втілилися у цій моделі.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.