Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина Delonghi ECAM 22.110.SB (Вживані)

7 000.00грн.
Ожидание 2-3 дня
кнопкове керування Кавомашина DeLonghi ECAM 22.110 B Magnifica S обладнана новою панеллю кнопки управління. Повертанням регулятора ви можете змінити міцність кави. Натискання кнопки дозволяє вибрати порцію необхідного об'єму. Температуру води або жорсткість на свій смак можна запрограмувати в ці...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

кнопкове керування

Кавомашина DeLonghi ECAM 22.110 B Magnifica S обладнана новою панеллю кнопки управління. Повертанням регулятора ви можете змінити міцність кави. Натискання кнопки дозволяє вибрати порцію необхідного об'єму. Температуру води або жорсткість на свій смак можна запрограмувати в цій моделі кавомашини. Потужність приладу 1450 Вт. Тиск, що створюється в системі, становить 15 бар, це ідеальне значення для якісної екстракції кавового порошку.


Розлив на дві чашки Розлив на дві чашки

Адаптер розливу кави сконструйований так, що можна приготувати дві порції напою одночасно. Ця функція допомагає заощаджувати час, оскільки вам не потрібно чекати на виконання чергового циклу заварювання. Диспенсер для розливу регулюється по висоті для зручного використання різних чашок. Знімний контейнер для води містить 1,8 літра. Цього обсягу буде достатньо, щоб не вдаватися до заповнення резервуару дуже часто. Піддон для крапель не дозволяє випадковим бризкам потрапляти на поверхню столу. Лоток можна знімати і, якщо виникне потреба, мити.

КАВОМОЛКАКАВОМОЛКА

Кавомашина DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 B має вбудовану кавомолку. Її жорна міцні та надійні, тому пристрій прослужить довго. Бажаний ступінь помелу можна вибрати із 13 рівнів. Напій із свіжомеленого кавового порошку відрізняється особливим ароматом, тому справжні гурмани використовують для приготування кавових зерен. Контейнер для зерен має спеціальну щільну кришку, яка зберігає аромат. Однак, якщо ви захочете приготувати напій з попередньо меленої кави, тоді кавоварка легко це зробить, оскільки обладнана цією можливістю. Контейнер для макухи розрахований на 14 порцій, що дозволяє не відволікатися щоразу на проблему - куди подіти відпрацьовану каву. Підігрів чашок є панеллю, де можна зберігати посуд. А перед приготуванням використати її вже прогріту. Ця можливість допомагає аромату та смаку кави глибше та яскравіше розкритися.


КАПУЧИНАТОРКАПУЧИНАТОР

Приготування смачних напоїв із використанням молочної піни стане можливим, адже кавоварка DeLonghi ECAM 22.110 B оснащена системою капучіно. Трубка, через яку подається пара, виготовлена з нержавіючої сталі. Піднесіть ємність з молоком під капучинатор, і за кілька хвилин ви отримаєте збиту молочну піну. Напої латте чи капучино будуть такими ж смачними, як приготовані досвідченим баристом. Кавомашина має також ряд таких важливих функцій: автоматичне включення та вимикання, програма чищення від накипу, режим очікування та функція енергозбереження. Автоматична кавоварка оснащена основними функціями, тому її ціна повністю виправдана. Ви можете купити DeLonghi ECAM 22.110 B та покласти на неї всі завдання з приготування кави.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.