Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина DeLonghi ESAM 6900 M PrimaDonna Exclusive (Вживані)

24 980.00грн.
Ожидание 2-3 дня
ПРЕМІУМ КЛАС Автоматична кавоварка DeLonghi ESAM 6900 M PrimaDonna є ексклюзивною моделлю преміум-класу, яка дозволяє готувати каву так само неперевершено, як це роблять професіонали в кавовій справі – бариста. У цій кавомашині є все: дисплей, система Автокапучино, вбудована кавомолка з 13 рівнями п...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

ПРЕМІУМ КЛАС

Автоматична кавоварка DeLonghi ESAM 6900 M PrimaDonna є ексклюзивною моделлю преміум-класу, яка дозволяє готувати каву так само неперевершено, як це роблять професіонали в кавовій справі – бариста. У цій кавомашині є все: дисплей, система Автокапучино, вбудована кавомолка з 13 рівнями помелу, можливість запрограмувати улюблений напій та інші функції, яких не було в попередніх моделях.

ДИСПЛЕЙ

Великий кольоровий LCD дисплей кавомашини має шість сенсорних кнопок, натискання відповідної дозволяє приготувати Капучино, Латте, Латте-макіато, Гарячий шоколад і Молоко. Ви можете вибрати параметри напою та зберегти ці налаштування у персональному профілі. На дисплеї відображається інформація про те, що потрібно долити воду в контейнер або закінчилася кава. Ви зможете бачити всі параметри процесів приготування на екрані.

СИСТЕМА «АВТОКАПУЧИНО»

Ви можете придбати DeLonghi PrimaDonna ESAM 6900 M та почати готувати напої з молоком без додаткових тренувань завдяки системі «Автоматичне капучіно», яка все зробить сама. Адже приготування молочної піни вручну навіть за допомогою капучинатора потребує певних навичок. Але з цією кавоваркою вам потрібно просто додати молоко в спеціальну ємність, натиснути кнопку - і напій готовий. Контейнер для молока має подвійні стінки для збереження оптимальної температури.

ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД

Унікальна функція «Гарячий шоколад» знайде своїх шанувальників серед дітей та дорослих. Для цієї функції розроблений спеціальний контейнер, в якому спочатку під впливом пари збивається молоко, а потім лопать, що обертається, змішує шоколадний порошок з молочною пінкаю, що вийшла. Кавомашина ціною своїх неперевершених можливостей подарує вам чудовий настрій та задоволення від роботи з нею. Ця кофемашина вас дивуватиме своїми можливостями щодня!
Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.