Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина Delonghi Magnifica Digital (Вживані)

8 600.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Різноманітність кавово-молочних напоїв Міцний, ароматний, а найголовніше, правильно приготовлений еспресо, це завжди добре, але що коли хочеться різноманітності? Ручний капучинатор кавомашини DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S дає можливість втілити свої побажання, будь то капучино з повітряною пін...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Різноманітність кавово-молочних напоїв

Міцний, ароматний, а найголовніше, правильно приготовлений еспресо, це завжди добре, але що коли хочеться різноманітності? Ручний капучинатор кавомашини DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S дає можливість втілити свої побажання, будь то капучино з повітряною пінкою, або молочний лат. Також Ви зможете приготувати насичений американо, додавши води через капучинатор у готову порцію еспресо.

КОМПАКТНІСТЬ

Давно мріяли про кофемашину, але не знаєте з якої моделі розпочати своє перше знайомство із цими чудовими приладами? Для такого випадку кавоварка DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S Smart підійде якнайкраще. Маючи компактні розміри, прилад дозволяє розмістити його в будь-якому зручному для вас куточку кімнати. Відсутність зайвих деталей на корпусі та автоматизовані процеси роблять кофемашину DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S бажаним «мешканцем» у будь-якому будинку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кавомашина DeLonghi ECAM 250.33 TB Magnifica S має вбудовану кавомолку, що є незаперечним плюсом, адже Ви зможете самостійно вибрати сорт кави, що сподобався, а також, помел, для приготування улюблених напоїв. У відповідний контейнер Ви зможете за один раз помістити до 250 г кави. Тиск в 15 бар дозволяє взяти максимум насиченості смаку та аромату з кавових зерен. Контейнер для води об'ємом в 1.8 л дозволяє зробити вдосталь порцій напоїв для Вас та Ваших близьких. Цей прилад має також не мало важливу функцію, як приготування одночасно двох порцій еспресо.
Детальніше: https://bigl.ua/p1369163445-kofemashina-avtomat-longhi

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.