Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина Delonghi Magnifica Eleganza ESAM 3240.O

11 950.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Кава машина Delonghi Magnifica Eleganca ESAM 3240 O - це вже не просто розкіш, а необхідність для кожного квартири. Вона приготує найсмачнішу ароматну каву, особливо якщо ви оберете високоякісну кавомашину від професійного виробника. Багатофункціональні кавоварки мають масу плюсів, вони можуть у най...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Кава машина Delonghi Magnifica Eleganca ESAM 3240 O - це вже не просто розкіш, а необхідність для кожного квартири. Вона приготує найсмачнішу ароматну каву, особливо якщо ви оберете високоякісну кавомашину від професійного виробника.

Багатофункціональні кавоварки мають масу плюсів, вони можуть у найкоротший період зробити каву будь-якого виду, можуть працювати автоматично або за допомогою таймера, а також пристрої дуже компактні та стильно виглядають. Кава машина Delonghi Magnifica Eleganca ESAM 3240 O Б/в за 5300 - це вигідно, тому що вона має низьку ціну і відрізняється високою якістю.

Якщо ви хочете купити Кава машина Delonghi Magnifica Eleganca ESAM 3240 O Б/в найкращої якості, то звертайтеся до спеціалізованого інтернет-магазину Berlin Market.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.