Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина SAECO Lirika Plus Cappuccino Silver (RI9841/01) (Нові)

13 120.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Гарний зовнішній вигляд, функціональність і зручність використання - все це кавоварка Saeco Lirika Plus Cappuccino RI9841/01 Silver , від покупки якої не відмовиться справжній поціновувач напою. Кавомашина приваблює з першого погляду: простий утилітарний дизайн, сріблясто-чорна гама, великі бункери ...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

Гарний зовнішній вигляд, функціональність і зручність використання - все це кавоварка Saeco Lirika Plus Cappuccino RI9841/01 Silver , від покупки якої не відмовиться справжній поціновувач напою. Кавомашина приваблює з першого погляду: простий утилітарний дизайн, сріблясто-чорна гама, великі бункери для кави та води, практичний капучинатор - все це одразу видає в Ліриці "робочого конячка" в кращих традиціях Саєко: компактно, якісно і недорого. Lirika Plus Cappuccino має стати об'єктом бажання для тих, хто любить каву в офісі не тільки через бадьорість, а хоче отримати смак та аромат при невеликих габаритах та помірному бюджеті.

Автоматична кавоварка Saeco Lirika Cappuccino сконструйована для щоденного використання в активному режимі. Вона розрахована на 50 порцій щодня, але за фактом здатна впоратися і більш жорсткими навантаженнями. Лірика Плюс Капучіно оснащена всіма необхідними функціями для приготування еспресо та кавових напоїв з молоком: кавомолка видає свіжомелену каву, помпа потужністю 15 бар стабільно видає тиск, а два незалежні бойлери дає можливість готувати напої швидше та якісніше. Один бойлер налаштований на воду для еспресо, другий на пару, ця функція «Швидка пара» дозволяє не чекати, поки один бойлер нагріватиметься-охолоджуватиметься, а вироблятиме процеси швидко і чітко. Регулювання вузла видачі кави по висоті дозволяє використовувати і маленькі чашки для еспресо та високі келихи для латте без ризику розбризкування напою. Диспенсер дозволяє готувати два еспресо чи лунго одночасно.

Великий дисплей з підсвічуванням відображає напій або опцію, що вибирається, подає сервісні сигнали. Мова кавоварки Саєко Лірика помічниці дуже проста: спалахуючи червоною, вона розповідає вам про те, що зайнята, жовтий означає, що вона попереджає вас, зелений означає повну готовність до роботи. Керування та програмування здійснюється за допомогою ергономічної кнопкової панелі керування. Усі напої програмуються за обсягом міцності, можна задати і кількість води та кількість кави на порцію. Функція попереднього змочування служить для покращення смаку кави. У режимі очікування, коли кавоварка автоматично переходить після 1 години простою, енергоспоживання становить менше 1 Вт/год. Лічильник чашок дозволяє контролювати роботу Saeco Lirika RI9841/01 , що особливо важливо для використання в сегменті HoReCa.

Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан Нова
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.