Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина Saeco Royal One Touch Cappuccino (OTC) 2020 (Нові)

22 999.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Saeco New Royal OTCКофемашина Saeco Royal OTC розроблена для сегмента Out Of Home: для домашнього використання вона вважається занадто великий, а для професійного (в кав'ярнях-кафе-ресторанах) недостатньо потужна і гнучка в налаштуваннях. Saeco Royal O.T.C. володіє необхідними технічними характерист...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

Saeco New Royal OTC

Кофемашина Saeco Royal OTC розроблена для сегмента Out Of Home: для домашнього використання вона вважається занадто великий, а для професійного (в кав'ярнях-кафе-ресторанах) недостатньо потужна і гнучка в налаштуваннях. Saeco Royal O.T.C. володіє необхідними технічними характеристиками для постійного використання в офісах, барах, готелях, салонах, магазинах, тобто займає ту саму "золоту середину" маркетингової ніші, яку за кордоном і називають Out Of Home. Автоматичні кавоварки Royal - це легендарна класика отримала визнання у всьому світі і що знаходить через багато років нову яскраву індивідуальність: сміливий дизайн, стильний образ, сучасний інтерфейс.

Кавомолка і робочий блок Saeco Royal One Touch Cappuccino

Кавові Saeco Royal New оснащують потужними, надійними кавомолки зі сталевими конічними жорнами. Конічна форма дозволяє збільшити площу робочої поверхні лез, а значить при тих же оборотах підвищити продуктивність, не займаючи дефіцитного місця в компактному корпусі. Функція попереднього помелу дозволяє прискорити видачу порції: кава мелють про запас, для наступної порції (можна відключити). Попереднє змочування дозволяє підвищити екстракцію еспресо (можна відключити). Робочий блок Brew Unit традиційно знімний і легко миється вручну під струменем води без застосування будь-яких хімічних засобів - виконуйте цю процедуру щотижня (згідно з інструкцією) і ваші смакові рецептори скажуть вам спасибі! Чистий робочий блок - запорука чистого смаку вашого еспресо!

Бойлери та термостабільність Saeco New Royal O.T.C.

Кофемашина "Саеко Роял Нью" двоконтурна, тобто має два бойлера: для води і для пари. Завдяки другому бойлеру пар для збивання молока подається моментально, що дозволяє одночасно готувати еспресо і збите молоко, значно зменшуючи час приготування капучино або латте. Молочні напої готуються тільки послідовно, функції приготування відразу двох порцій капучіно або латте не передбачено, хоча парової контур і впорався б з подвійним навантаженням, але конструкція капучинатора розрахована на видачу однієї цівки збитого молока.

Капучинатор New Royal One Touch Cappuccino

Кавоварка Saeco Royal One Touch Cappuccino оснащена вбудованим професійним капучинатором. Він розташований прямо по центру, в диспенсері, звідки надходить еспресо. Завдяки такій конструкції кавово-молочні напої готуються однією кнопкою. Трубка молока може через спеціальні перехідники (в комплекті) підключатися з будь-якій зручній боку: справа або зліва.

Інтерфейс і кавова карта Saeco Royal OTC

На панелі 8 фотореалістичних сенсорних кнопок з підсвічуванням і невеликий кольоровий екранчик з іконографічним інтерфейсом. Кожна кнопка відповідає за певну напій, назви кнопок такі: Espresso, Coffee, Manual brewing, Hot water, Americano, Cappuccino, Milk, Latte machiatto. На екранчик виводяться системні повідомлення: розумна кавоварка сама повідомить вам, коли буде необхідно додати кавових зерен або води, спустошити бункер для відходів або провести декальцинацію. Є необнуляемий лічильник чашок, загальний і по кожному напою окремо.

Автоматизація Saeco New Royal: настройки

Кофемашина Saeco Royal New One Touch Cappuccino прекрасно працює "з коробки", але ви, зрозуміло, маєте широкі можливості для тонкої настройки на свій смак: міцність кави (закладка, кількість меленої кави на порцію), обсяг (час протоки еспрессо), температуру заварювання , кількість молока - всі ці параметри дозволять вам підігнати обсяг напою під улюблену чашку, а смак - під ваші уподобання.

Сфера застосування Saeco New Royal One Touch

Сфера застосування, як ми вже писали на початку, - Out Of Home за задумом конструкторів Saeco. Від себе додамо: офіс, офіс і ще раз офис !!! Втім, ніхто вам не заборонить поселити цю кавоварку на власній кухні. Royal O.T.C. володіє необхідними технічними характеристиками для постійного використання в офісах, барах, готелях, салону і розрахована на щоденну експлуатацію з навантаженнями до 50 порцій.

Дизайн Saeco New Royal One Touch Cappuccino

Сучасний дизайн робить Royal One Touch Cappuccino зіркою лінійки Роял. Вона буде невідпорним кавовим бариста на домашній кухні, в офісі або приймальні. Saeco Royal прекрасно впишеться в інтер'єр модного шоу-руму або салону краси, а дружній інтерфейс дозволяє ставити його в режимі самообслуговування в невеликих коворкінг або фітнес-центрах.

 

Додаткові відомості

Saeco New Royal OTC

  • Простота у використанні включає в себе простоту в обслуговуванні: завдяки автоматичним циклам очищення від забруднень і накипу ви неодмінно отримаєте задоволення від щоденного використання кавоварки протягом довгих років. Режим автоматичного промивання диспенсера і ополіскування капучинатора. Автоматична промивка та видалення накипу. Налаштування на жорсткість води.
  • Приготування кавових напоїв одним натисканням: еспресо, американо, капучино, латте-макіатто. Всі рецепти можна точно керувати на ваш смак: обсяг порції, закладку кави, температуру води, тонкість помелу ... це смачно і зручно!
  • Ручна настройка помелу (7 рівнів). Ручне регулювання міцності кави (6 рівнів). Помел кавових зерен вашого улюбленого сорту завжди виконується безпосередньо перед приготуванням напою, що дозволяє зберегти аромат в кожній чашці; але можна включити попередній помол для прискорення видачі порції. Кавоварка має можливість змінювати температуру заварювання кави, що ідеально підходить для заварювання кави різної обсмажування і сорти.
  • Кофемашина тестується на заводі в реальному режимі, можлива наявність слідів води і кави.
  • Підходить для використання чашок різної висоти, виключає розливання та охолодження напою - диспенсер регулюється по висоті. Автоматичний контроль за відсутністю води або кавових зерен. Автоматичний контроль за наполнененіем контейнера з відпрацьованим кави. Автоматичний контроль за всіма несправностями в роботі кавової машини.

Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан Нова
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.