Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавоварка Delonghi EC9335 M (Б/В)

18 730.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Готуйте як професіонал із кавоваркою DeLonghi EC 9335 M La Specialista Досягайте небувалого рівня досконалості приготування кавових напоїв із DeLonghi EC 9335 M La Specialista. Ця кавоварка найкраще поєднує в собі елементи автоматичної кавомашини та переваги приготування в ручному ріжковому пристрої...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Готуйте як професіонал із кавоваркою DeLonghi EC 9335 M La Specialista

Досягайте небувалого рівня досконалості приготування кавових напоїв із DeLonghi EC 9335 M La Specialista. Ця кавоварка найкраще поєднує в собі елементи автоматичної кавомашини та переваги приготування в ручному ріжковому пристрої. Вбудована кавомолка, зручний темпер, найвищий тиск, що створюється помпою та сумісність з будь-якою формою випуску кави. З DeLonghi EC 9335 M La Specialista можна виявити свої якості бариста не виходячи з дому. Таким чином, ви, всі ваші члени сім'ї або друзі завжди зможуть оцінити найвищий стандарт смаку, який ви створюєте в тандемі з цією кавоваркою.

Універсальність у всьому

Шукайте гнучко ріжкову кавоварку, але великі і громіздкі професійні машини не підходять вам для домашнього використання? Тоді DeLonghi EC 9335 M La Specialista стане найкращим рішенням для всіх ваших завдань і буде здатна втілити в реальність будь-які рецепти. Будучи наділеною вбудованою кавомолкою, яка до грама точно контролює помел, а також темпером, що спресовує порцію правильним чином, ви підготуєте каву до ідеального заварювання. Далі за справу береться потужна помпа на 19 Бар, яка здатна вичавити всі приховані аромати та ноти смаку з кожної кавової крупинки. Усі компоненти за своєю якістю та матеріалами виготовлення відповідають аналогічним професійним рішенням. А зручність використання найкраще адаптовано під домашнє застосування, враховуючи економію місця та швидкість роботи з кавоваркою.

Ультрасучасна кавомолка в DeLonghi EC 9335 M La Specialista

Все, що відбувається з кавовим зерном у кавоварці DeLonghi EC 9335 M La Specialista, виконується за найпередовішими та злагодженими алгоритмами. Кавомолка забезпечена двома сенсорами, які контролюють обертання та ступінь помелу жорнів, щоб якість меленої кави відповідала найвищим стандартам. У мелену каву відсутні великі фрагменти, які не зможуть якісно віддати свій аромат, а також вона позбавлена зайво дрібних фракцій. Таким чином, при кожному використанні кавоварки DeLonghi EC 9335 M La Specialista, купити яку ви зможете в магазинах Комфі, ви отримуватимете найкращий помел, як у висококласних кав'ярнях.

Напівавтоматичний темпер

Наступним етапом підготовки меленої кави, що відрізняє автоматичну кавоварку від ріжкової кавоварки, є можливість самостійно впливати на ступінь її спресування. DeLonghi EC 9335 M La Specialista надає своєму власнику напівавтоматичний механізм, який дає 3 рівні щільності меленої кави, завантаженої в ріжок. Власник кавоварки зможе сам вибирати цей рівень, а сенсори тиску скоригують силу натискання, щоб вона дозволяла створити правильні, рівні та щільні таблетки, з яких вичавлюється найсмачніший напій.

Максимум смаку з DeLonghi EC 9335 M La Specialista

Компоненти, що використовуються в кавоварці DeLonghi EC 9335 M La Specialista, здатні конкурувати за своїми властивостями з більшістю тих, які застосовуються в найдорожчих і професійних приладах. Так, наприклад, продуктивна помпа, що створює тиск всередині камери заварювання в розмірі 19 Бар, здатна вичавлювати найтонші ноти смаку і аромату з дрібної крупинки кави.

Створюйте будь-які види кави

Як і професійні апарати, кавоварка DeLonghi EC 9335 M La Specialista, ціна якої вигідно відрізняється від них, оснащена насадкою-панарелло. Цей ручний капучинатор дороблений фахівцями компанії до такого ступеня, що навіть бариста-початківець зможе створити ідеальну густу пінку з молока, з оптимальною температурою і щільністю.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.