Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавова машина SAECO PicoBaristo HD8928/09 (Вживані)

16 195.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Дуже багато людей починає свій день з чашки кави. Для приготування цього напою, що бадьорить, сьогодні пропонується величезний вибір апаратів. Багата італійська культура приготування кави надихнула компанію Saeco на створення особливої кавоварки SaecoPicoBaristo HD8928/09. Вона має сучасний дизайн, ...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Дуже багато людей починає свій день з чашки кави. Для приготування цього напою, що бадьорить, сьогодні пропонується величезний вибір апаратів. Багата італійська культура приготування кави надихнула компанію Saeco на створення особливої кавоварки SaecoPicoBaristo HD8928/09. Вона має сучасний дизайн, багатофункціональне меню та заварює такий напій, наче він приготовлений професійним баристом.

Ключові особливості кавоварки Saeco Pico Baristo HD 8928/09

Цей повністю автоматичний, дуже компактний апарат із корпусом із нержавіючої сталі дозволяє приготувати найрізноманітніші види кави:
  • капучіно;
  • латтемакіато;
  • еспресо;
  • ристретто;
  • дитячий капучино.
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу легко налаштовувати приготування напоїв на свій смак. Апарат потужністю 1850 Вт має великий бак для води ємністю 1,8 л. Лінійка SaecoPicoBaristo представлена двома моделями: капучино Toraі повністю автоматичною моделлю HD8928/09 із вбудованим глечиком для молока.

Як працює автоматична кавоварка Saeco PicoBaristo

Щоб приготувати напій, що бадьорить, необхідно заповнити бункер кавомолки свіжими кавовими зернами і налити чисту воду в резервуар. На інтерактивному меню вибираєте опцію – і вже запущено. За кілька секунд кава буде готова. У меню можна зберегти настройки, і апарат готуватиме напій за допомогою одного натискання кнопки відповідно до заданих параметрів. Ви можете налаштувати міцність, температуру кави, а також ступінь помелу зерен. За допомогою ключа регулювання кавомолки можна вибрати до п'яти варіантів ступеня помелу. Для отримання напою, у складі якого є молоко, необхідно налити його в глечик і встановити в апарат.

Переваги кавоварки Saeco PicoBaristo

Компанія Saeco прагне довести каву до досконалості. Щоб контролювати якість продукції, виробник співпрацює з Італійським центом дегустаторів. В результаті тестування звареної в кавомашині Pico Baristo HD8928/09 кави експерти підтвердили, що ця модель дійсно краще екстрагує кофеїн з кавових зерен. Апарат має такі переваги:
  • тривалий термін служби;
  • кожен етап виготовлення контролюється автоматичними установками;
  • ретельний та однорідний помел зерен;
  • керамічні жорна не окислюють зерна у процесі обробки;
  • система приготування кавової піни за технологією LattePerfetto (молоко спінюється двічі).
Завдяки варильній групі кавоварки, яка самостійно визначає оптимальне дозування для кожного виду кави, вдалося досягти неперевершеного аромату та вишуканого смаку будь-якого напою. Адаптивна система SАС контролює всі процеси в кавомашині від початку до варіння кави. Це означає, що результат завжди буде точним та незмінним, а чашка кави матиме саме той смак, який подобається любителю міцного напою. Спосіб подвійного спінювання сприяє зменшенню розміру бульбашок, завдяки чому формується щільна та однорідна структура піни у молочному напої. Апарат легко чиститься, його обслуговування не потребує складного миття окремих елементів. Компанія Saeco позбавила споживачів всіх складнощів і оснастила машину системою швидкого очищення.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.