Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавомашина DeLonghi ESAM 04.120 S Magnifica (Нове)

11 000.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Кавомашина Delonghi magnifica 04.120 — багатофункціональна модель, в яку можна завантажувати як каву в зернах, так і мелену каву. Вбудована кавомолка дозволяє вибрати один із 13 ступенів помелу зерен. Також у кавомашині передбачений знімний піддон для збору випадково пролитого напою. У кавомашині De...
Нове - б/у
Технічний стан
Нова
...

Кавомашина Delonghi magnifica 04.120 — багатофункціональна модель, в яку можна завантажувати як каву в зернах, так і мелену каву. Вбудована кавомолка дозволяє вибрати один із 13 ступенів помелу зерен. Також у кавомашині передбачений знімний піддон для збору випадково пролитого напою.

У кавомашині Delonghi magnifica 04.120 передбачена технологія «CRF», завдяки якій весь готовий порошок кави надходить відразу в блок приготування і не встигає ввібрати сторонні запахи. Вбудований термоблок з електронним контролем температури дозволяє підтримувати постійну температуру води, що необхідне отримання якісного кавового напою.

Кавомашина Delonghi magnifica 04.120 дозволяє наповнити одразу 2 чашки. Розмір порції та міцність напою можна регулювати вручну. Ви зможете готувати еспресо та капучино, а також просто кип'ятити воду. Усі вибрані та виконувані дії відображаються на лицьовій панелі за допомогою світлодіодів.

  • Нова система капучіно має систему регулювання піни, яка дозволяє отримати вершкову піну для відмінного капучіно або дуже гаряче молоко.
  • Спеціальна функція нагрівання машини гарантує, що температура завжди ідеальна, незалежно від інтервалу між чашками.
  • Очищення внутрішньої частини машини легко проводиться навіть у важкодоступних місцях.
Нове - б/у
Технічний стан Нова

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.