Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавоварка Delonghi ESAM 3400.S (Нове)

8 955.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Автоматична кавоварка Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 простим натисканням кнопки, спочатку перемелювання, приготує Вам відмінну і ароматну каву. Кавомашина Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 має всі можливості сучасної та надійної автоматичної кавомашини. На даній Кавоварці проведено комплекс с...
Нове - б/у
Технічний стан
Нова
...

Автоматична кавоварка Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 простим натисканням кнопки, спочатку перемелювання, приготує Вам відмінну і ароматну каву. Кавомашина Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 має всі можливості сучасної та надійної автоматичної кавомашини.

На даній Кавоварці проведено комплекс сервісних робіт з чистки, налаштування та мастила вузлів та рухомих механізмів.
Кавомашина налаштована та готова до експлуатації.

Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 має два бойлери, один для приготування кави, а інший завжди готовий до подачі пари і гарячої води. Кавомашина має вбудовану кавомолку, а це означає що Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 працює як і з зернами так і меленою кавою.

Так само кавомашина Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400 має електронний дисплей, відображається вся потрібна інформація, і за допомогою якого можна налаштувати роботу з кавомашиною на Ваш розсуд. Кавомашина має функцію приготування двох чашок кавонапою одночасно, програму автоматичного очищення, автоматичне відключення, панель для підігріву чашок, спеціальна функція «Rapid Cappuccino» та багато іншого. Все це Ви можете отримати при покупці автоматичної кавомашини Delonghi Rapid Cappuccino ESAM 3400.

Нове - б/у
Технічний стан Нова

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.