Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавомашина DeLonghi ESAM 4500 Magnifica (Б/В)

5 750.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Кавомашина-суперавтомат DeLonghi ESAM 4500 Magnifica оснащена автоматичним капучинатором, який дозволяє готувати капучіно та латте натисканням однієї кнопки. Також машина вміє готувати найсмачніший еспресо, американо, ристретто і дозволяє програмувати налаштування напоїв на Ваш смак. Основне керуван...
Нове - б/у
Технічний стан
(Вживані)
...

Кавомашина-суперавтомат DeLonghi ESAM 4500 Magnifica оснащена автоматичним капучинатором, який дозволяє готувати капучіно та латте натисканням однієї кнопки. Також машина вміє готувати найсмачніший еспресо, американо, ристретто і дозволяє програмувати налаштування напоїв на Ваш смак.

Основне керування кавоваркою здійснюється за допомогою десяти головних кнопок, які розташовані на передній панелі. Окремо винесено велику кнопку "Automatic Cappuccino" яка дозволяє готувати капучино одним дотиком. Автоматичне приготування капучіно здійснюється за допомогою автоматичного капучинатора – молочного графину, який вставляється у нішу на передній панелі. Глечик швидко і якісно створює з молока повітряну піну і за допомогою спеціального носика подає прямо в чашку. Крім того, графин оснащений власною системою очищення, завдяки якій залишки молока не засмічують молочний тракт, потрібно просто натиснути кнопку Clean.

Автоматична кавомолка змалює зерна перед заварюванням кави, помел завжди буде свіжим, а це додаткова гарантія смачної чашки кави. Жорнова швидко смілять порцію кави, не перегріваючи помел. Завдяки технології CRF (компактність, надійність, свіжість) та системі "Tubeless" мелена кава потрапляє безпосередньо в заварний блок, щоб Ви отримали чудову чашку кави. Також це запобігає зайвому засміченню кавового тракту.

Кавомашина дозволяє занести на згадку рецепт свого улюбленого напою, вказавши потрібну кількість молока та кави. Також програмуються обсяг порції кави, кількість води для чаю, або просто гарячого молока.

Нове - б/у
Технічний стан (Вживані)

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.