Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавоварка Saeco Aulika Evo TOP HSC High Speed Cappuccino (Нове)

43 300.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino – поєднання естетичного дизайну та високої продуктивності. Функціональна та приваблива Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino поєднує в собі продуктивність професійного кавового обладнання (дві помпи та два бойлери) та простоту управління домашніх кофемашин – у...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino – поєднання естетичного дизайну та високої продуктивності. Функціональна та приваблива Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino поєднує в собі продуктивність професійного кавового обладнання (дві помпи та два бойлери) та простоту управління домашніх кофемашин – усі напої, включаючи напої з молоком, можна отримати натисканням однієї кнопки. Інтерфейс кавомашини включає екран і 8 кнопок, які відповідають не тільки за приготування напоїв, але і за управління електронним меню програмування кавомашини. Параметри готового напою регулюються під смакові уподобання користувача (температура, об'єм, міцність). Процеси чищення автоматизовані, а всі деталі, що потребують догляду, є знімними.

Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino професіонал у середовищі безперебійного приготування еспресо та напоїв з молоком на основі еспресо в елегантному корпусі та зі зручним інтерфейсом користувача, буде доречним, як в офісах та сегменті HoReCa, так і в домашніх умовах.

Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан Нова
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.