Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавомашина Saeco Aulika Office (Нове)

Виробник: Saeco
Модель: RL0376-N
30 135.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Назва автоматичної кавоварки Saeco Aulika Office Black говорить сама за себе: це кавоварка з чорним корпусом для офісу з лінійки високопродуктивних, але недорогих моделей "Ауліка" популярного та шановного виробника "Саєко". Призначення Saeco Aulika Office Black Saeco Aulika Offi...
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
...

Назва автоматичної кавоварки Saeco Aulika Office Black говорить сама за себе: це кавоварка з чорним корпусом для офісу з лінійки високопродуктивних, але недорогих моделей "Ауліка" популярного та шановного виробника "Саєко".

Призначення Saeco Aulika Office Black

Saeco Aulika Office Black створена для великих офісів та буде доречною також у сегменті HoReCa. Кавомашина Saeco Aulika Office була спроектована у другій половині 2017 року і вже на початку 2018 року з'явилася на ринку України. Очевидно, що вона, як і інші "Ауліки", прийшла на зміну легендарним, але морально влаштованим "Роялам", а саме - моделі Saeco Royal Office. кави 2) недорога, але максимально надійна та продуктивна модель 3) бункери для кави, води та відходів повинні бути якнайбільше. Саєко Ауліка Офіс в першу чергу сконструйована для великих офісів, але при цьому чудово підходить для кейтерингу, їдалень, готелів, театральних буфетів та інших подібних місць з великою прохідністю, але з обмеженнями бюджету.

Saeco Aulika Office Black: простота = надійність

Aulika Office легко подолає обсяги автоматичного приготування кави для великих офісів. Управління кавоваркою інтуїтивно зрозуміле і здійснюється за допомогою всього 4 кнопок з іконками напоїв і кольорового дисплея, розташованих на передній панелі. Приготування відбувається лише за допомогою одного натискання кнопки напою. Меню програмування кавової карти приховано пін-кодом, доступ до бункерів кави та води, а також до робочого блоку закриваються на ключ. Це дозволяє, по-перше, унеможливити втручання некваліфікованого персоналу, що ще більше продовжує термін техніки. А по-друге, поряд з необнулюваним лічильником порцій (окремо на кожен напій) дозволяє використовувати Ауліку Офіс у кафе, стріт-фуді, буфетах та інших точках, що стабільно приносять потік споживачів не менше 50 порцій на добу.

Пристрій та особливості сервісу Saeco Aulika Office Black

Кавомашина еспресо Saeco Aulika Office здатна готувати до 130 чашок кави на годину, а великі бункери для води, кави та макухи роблять експлуатацію кавомашини безперебійною та комфортною протягом тривалого часу. Завдяки автоматизованим процесам чищення, догляд за кавоваркою досить простий. Щодня слід виймати робочий блок Saeco Brew Unit і обполіскувати його водою без будь-яких хімічних миючих засобів. При необхідності видаляти відходи та обполіскувати піддони для макухи та води. Іноді (два-три рази на рік, залежно від жорсткості води та виробничого навантаження) на екрані з'являється напис Decalcify, що означає – «проведіть очищення від накипу». У цьому випадку слід провести процедуру Descaling ( очищення від накипу), це можна зробити самостійно або залучити сервіс-центр.

Переваги Saeco Aulika Office Black

Висновок: кавомашина Saeco Aulika Office Black поєднує переваги класичної автоматичної еспресо-кавомашини і дорогого суперавтомата.

  • Технічна підтримка під час експлуатації: гарантійне та післягарантійне обслуговування, консультації по роботі з кавоваркою в онлайн-режимі.
  • Вбудована кавомолка з низькообертовими сталевими жорнами великого діаметру. Регулювання закладки кави від 6 до 10 г. Функції попереднього помелу та попереднього змочування. Бункери для води та кави великого об'єму. Усі частини "під замком", меню налаштувань захищено пін-кодом — з метою обмеження доступу некваліфікованого персоналу.
  • Регулює вузл видачі кави за висотою від 85 до 105 мм. Програмування обсягу порції чашку. Регулює кількість кави на порцію. Регулювання температури приготування кави та води. Одночасне приготування двох чашок кави. Подача гарячої води для американо або чаю. Система обліку приготовленої кави.
  • Будь-які форми оплати, включаючи безготівковий розрахунок із платником ПДВ. Доставка по всій Україні службою доставки "Нова Пошта".
  • Автоматичний контроль за відсутністю води або кавових зерен, заповненням контейнера відходів, несправностями та помилками в роботі. Автоматичний перехід у режим енергозбереження, програмування часу увімкнення/вимкнення. Автоматичне ополіскування кавового тракту. Налаштування кавоварки на жорсткість води, щоб отримати повідомлення Decalcify вчасно. Очищення кавомашини від накипу автоматизоване.
Технічні характеристики
Потужність
Объєм бойлера
Продуктивність
Місткість для зерен
Місткість для молока
Тиск екстракції
Тип управління та дисплей
Манометр
Нове - б/у
Технічний стан Нова
Характеристики
Функції:

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.