Дніпро, Запорізьке шосе 28м

Кавомашина Syncrony Logic Gaggia (Б/У)

3 346.00грн.
Ожидание 2-3 дня
Чіткі та плавні лінії дизайну автоматичної кавомашини Gaggia Syncrony Logic (Гаджія Сінхроні Лоджик) сподобаються навіть найвибагливішому естету. Повністю автоматична кавоварка Syncrony Logic дає Вам можливість приготувати чашку відмінної кави легко і із задоволенням. Компактна та приваблива кавовар...
Нове - б/у
Технічний стан
Нова
...

Чіткі та плавні лінії дизайну автоматичної кавомашини Gaggia Syncrony Logic (Гаджія Сінхроні Лоджик) сподобаються навіть найвибагливішому естету. Повністю автоматична кавоварка Syncrony Logic дає Вам можливість приготувати чашку відмінної кави легко і із задоволенням. Компактна та приваблива кавоварка встановлює новий стандарт якості еспресо.

В автоматичній кавомашині Syncrony Logic реалізована можливість використання як меленої, так і зернової кави, що дозволить чергувати різні сорти кави, наприклад - звичайну каву в зернах і мелену без кофеїну. Кавоварка Gaggia Syncrony Logic оснащена системою для подачі гарячої води та пари. Гаряча вода дозволить користувачеві приготувати чай або будь-який розчинний напій, а пара - збити молоко. З еспресо та збитого молока можна готувати чудовий каппучино, латте, макіятто та інші молочні напої.

Підставка для чашок, що підігрівається, дозволить завжди використовувати гарячі чашки, що найкращим чином позначається на смаку і ароматі еспресо. У кавоварках Gaggia Syncrony Logic є можливість приготування двох чашок кави одночасно, а рухливий диспенсер може бути відрегульований відповідно до висоти чашки.

Кавомашини Gaggia Syncrony Logic - це еспресо машини, що пропонують відмінну якість, комфорт, легкість в експлуатації та всю повноту смаку приготовленого еспресо та капучіно. За результатами продажів у 2007 році Gaggia Syncrony Logic посіла перше місце у категорії "бюджетна кавомашина для невеликого офісу".

Нове - б/у
Технічний стан Нова

Для всіх клієнтів при купівлі від 2-х кілограмів, доставка бескоштовно  

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.